| ღŊεεαღ a întrebat:

Fetelor voi ati plans la filmul Titanic?

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Da chiar am plans.

| Bii26 a răspuns:

Bună
Eu am plâns. M-a impresionat profund filmul. Mă doare când realizez că filmul s-a bazat pe fapte reale. Voi revedea filmul de câte ori se poate. Îl ador.Va rămâne cel mai vizionat film pentru totdeauna.
Pa, pa

| Mony a răspuns:

Ioi si inca catcrying era foarte emotionant si trist sad si imi pare foarte rau ca Jack a muritsad dca nu murea.Rose si Jack puteau traii o viata minunta impreuna.
dar asa a fost sa fie... da e foarte trist si atatea oameni morti.ect etc etc etc