| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si am o intrebare, credeti ca e bine sa fiu geloasa pe o colega.deoarece mi-a furat baiatul pe cre il plac eu.credeti ca e bine sa fiu suparata si geloasa. pe ea. e mai mica decat mine cu o luna, nu arata foarte bine, dar e foarte desteapta, de ce credeti ca baiatul pe care il plac eu, o place mai mult pe ea decat pe mine? DAU FUNDITAlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| alex50 a răspuns:

Depinde.
Daca stia ca iti place de el, atunci da.eu as fi suparata; daca nu, nu ai de ce sa fii suparata.
Depinde si de el. Daca lui ii place de fete istete, atunci arata-ti si tu calitatile.

3 răspunsuri:
| stefanutza27 a răspuns:

Din cate ne-ai spus tu il placi, deci ar fi ok sa fii geloasa. Ai grija sa nu dureze prea mult aceata gelozie pentru ca s-ar putea sa se transforme in ura. Fii geloasa pe ea doar atat cat e cu baiatul de care iti place, dupa aceea s-ar putea sa fie chiar o buna prietena.
Daca lui ii place de acea colega noi nu vem de unde sa stim de ce el o place pe ea. Poate tu nu o vezi frumoasa, dar poate eel o vede. Nu exista femei urate exista doar oameni orbi. Fiecare avem ceva special trebuie doar sa descoperim acel ceva si sa-l punem in valoare.

| D33A_5116 a răspuns:

Da stie ca il plac...si il plac forte mult.:X:X

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai daca zici ca e mai urata decat tine, dar mai desteapta si o prefera pe ea.inseamna ca si el ee un ratat

rolling on the floor

dc sa nu fi geloasa