| FlowerPower56 a întrebat:

Am o intrebare sau o situatie si nu stiu cum sa actionez, eu anul asta termin liceul, BAC-ul nu este o problema, dar parintii mei vor sa ma mut la unchiul si matusa mea, ei sunt de acoord, dar eu nu vreau, am mai spus asta dar ei insista! App nu vreau sa stau la iei deoarece nu voi avea voie sa ies afara sa ma plimb sau sa fac lucruri normale studentilor...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RS4 a răspuns:

Explica-le ca esti destul de matura si ca o sa iti cauti o chirie impreuna cu una sau mai multe colege! sigur inca nu vor sa te lase asa libera, tin mult la tine si nu vor sa patesti nimic rau! vei putea iesi afara si de acolo, le spui ca mergi la cursuri! happy

| Azµre a răspuns:

De ce crezi asta? Nu te poate ține să fim serioși, poți să le faci un scandal monstru unchilor tăi și te dau ei afară laughing

| gabyS98 a răspuns:

Asa sunt parintii astia

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Aiurea situatie.Din cauza carui motiv vor parintii tai sa te muti la rudele tale?

| JollyJulieta a răspuns:

Sunt de acord cu gabis59 happy parintii sunt tare enervanti.Ce sa le facem? rolling eyes