| Just4Joker075 a întrebat:

as vrea sa ma vad cu o Fată, aceeasta inainte a avut o experienta neplacuta cu un alt baiat si de ceva vreme vorbim si vreau sa mă vad cu Ea dar ii este putin teama sa nu pateasca ceva, eu i-am zis că atat timp cat e cu mine, este in siguranta si m-ai am sa ii dau si un cadou, cel de la Moş Craciun., cum fac sa mă văd cu Ea?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce vrei sa facem noi? Sa-ti dam adresa ei? Fata s-a fript odata.Acum sufla si in iaurt. Daca stii despre ce este vorba.

| sofisis a răspuns:

Aiurea...nu vrea sa iasa cu tine. N-are nici o legatura cu fostul. Sa fim seriosi, trec altii peste traume, divorturi, violuri, batai si cate si mai cate si ea probabil ca a inselat-o ala sau ceva si se foloseste ca scuza sa nu iasa cu tine.
Nu vrea.
Mai poti insista dar si daca o sa iasa, nu cred sa iasa ceva intre voi.

| PeFuga a răspuns:

Intreab-o daca s-ar simti in siguranta sa va intalniti undeva in zona in care locuieste ea, nu neaparat in oras, ci doar sa coboare la scara blocului si sa stati 20 de minute in scara cat ii dai cadoul si o intrebi de sanatate. Daca nu merge asa, atunci da-i timp. Fie nu e interesata, fie trebuie sa isi puna gandurile in ordine si ea...

| Klandestin a răspuns:

Daca ea vrea *

| Just4Joker075 explică (pentru Klandestin):

Nu vreau sa profit nici macar un pic de naivitatea ei si nici sa imi bat joc sau ceva, pur si simplu vreau sa ne vedem sa ne cunuastem mai bine

| bmcriss a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea despre orice subiect mai putin partea de relatie. Acomodeaza-te si las-o sa se obisnuiasca cu tine, sa iti povesteasca intai despre ea, despre ce ii place si ce nu, apoi sparge tu gheata cu parerea ta ( fara sa intri direct in subiect, ci doar asa ca o completare la un subiect anume cu care poti face legatura ) despre cum ar fi o relatie, ce ai face tu, dar nu continua. Putin cate putin afla care a fost problema, sustine-o ca nu a fost vina ei, fa-o sa aiba incredere in tine si apoi poti discuta in prealabil despre orice. Easy

| Xd_Oana_1995 a răspuns:

Eu cred ca deocamdata nu e pregatita, nu insista prea mult ca s'ar putea s'o plictisesti. Retragete pana te va cauta ea :-)