| justifyme a întrebat:

Deci.va rog sa cititi tot si cu atentie! iubesc un baiat dar el nu stie daca il plac ca a vorbit un coleg cu el si cel pe care il plac tot ma arata si zice ce frumoasa si mmmm e lavy, eu ii vad si ma ia ciuda ca nu suntem impreuna si vreau cata mai repede un raspuns ca vrau sa ii arat implicit ca il plac! re[pe]de, ii tot zambesc si rad la glumele lui dar vreau sa fac ceva sa ii arat dar nu sa vada toata clasa vreau sa fiu cu el pana nu il ia alta ca ii cel mai popular si frumos si glumet si destept baiat din clasa si e idolul fetelor... oare de ce m-am indragostit de un baiat atat de dorit?! repede raspuns vreau! nu vreau sa-i spun de genu: te plac sau ma placi sau pe cine placi sau vrei sa fim?! si nici sa-l sarut nu vreau ca-i prea urat si vulgar pentru mine...

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Un baiat atat de dorit dar totusi fara prietena? cred ca merge(decent si sigur), nu crezi?

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Aia nu vrei, aia nu vrei, ba il iubesti, ba nu vrei sa te duci la el... spune-i clar si direct ce vrei, si cu asta basta. Nu inteleg de ce se sfiesc oamenii sa isi arate sentimentele. Frate, sunt ale tale, te descurci cu ele. Nu o zic cu rautate, dar daca vrei sa ai ceva, ia-ti singur. Nu astepta sa se intample minuni fara ca tu sa nu misti un deget.