| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? M-am indragostit de un fost coleg de la cealalta scoala(m-am mutat) si am fost impreuna de 2 ori, dar de fiecare data m-a facut sa ma simt prost la despartire. Dar acus as vrea sa fiu din nou cu el, dar sa ma si placa. Am incercat tot ce am stiut. Ce pot face? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| F13 a răspuns:

Draga mea, eu ti-as spune sa te gandesti Foarte Serios la motivele pentru care vrei sa fii din nou cu el. Concret, este bun la ceva? te face sa te simti ok? cum este el ca persoana? v oi ati mai fost impreuna de 2 ori.din experienta crede-ma ca "ciorba reincalzita " nu mai este asa buna precum cea proaspata. intelegi ce vreau sa spun. eu te sfatuiesc sa iti vezi de viata ta si sa nu mai acorzi importanta mai mare decat merita acestui baiat. trecutul lasa-l in urma,ai o scoala de facut,concentreaza-te pe altceva! cand el va vedea ca esti o fata puternica si increzatoare, inteligenta, va veni el singur la tine si va icerca sa afle ce te-a determinat sa te schimbi. baietilor le plac misterele. bafta!

| MisDia a răspuns (pentru F13):

Trebuie sa te gandesti

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cica o data e de inteles, a 2-a oara e coincidenta, dar a 3 oara deja e prostie. Voi aveti ceva in capul ala? Va invarte precum un titirez, ba sunt cu tine, ba nu sunt cu tine, iar voi tot vreti impacari. Dragostea cu forta nu se poate, niciodata sa nu mai bati la usa care nu se deschide!

| ionika17 a răspuns:

Daca ai facut tot ce ti-a stat imputinta, de ce mai vrei sa continui?! iti spun eu degeaba te mai chinui sa te placa, ca daca nu te place asta estehappyMai sunt baietii bafta, nu il lasa pe asta sa te chinuiewinking

| TormentOfSins a răspuns:

Nu pot sa obligi pe cineva sa te placa. Veze-ti de viata ta numai deranja baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce poti face este sa iti vezi de viata ca de relatii ai timp mai incolo cand treburile devin mai serioase. Lasa baietii sa vina ei la tine. Nu te oferi atat de usor fiindca cine se ofera usor nu are valoare si nu este pretuit.

| KissPisy99 a răspuns:

A uitat sa specifice ca il cheama DRAGOS. ofofoffff