| anonim_4396 a întrebat:

Mama e prietena cu o tiganca care nu ma suporta si ma face mereu nebuna cand ma joc prin curte cu copii ei care au 8, 11 si 12 ani si mama nu ma crede, desi am 13 ani tot cu aia tine, tiganca aia vine la mama ca sa ii dea tigari si haine, dulciuri si vine si cu fetita ei mica care odata am avut un pachet de gume si mi l-a furat, si cand ies in curte vine aia mica si imi da pumni, are 3 ani aia mica, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Filmeaz-o si arata-i filmarea mereu si te va lasa in pace bafta multa

| Lawliet14 a răspuns:

Filmeaz-o si arat-o la mama ta! Daca mama ta nu te crede si asa, e ceva incredibil.

| dolceromania a răspuns:

Ai o mama idioata

| n1445 a răspuns:

Nu ii mai baga in seama, gaseste-ti prieteni noi.

| PaaTrIssIa a răspuns:

Nu le da importanta, incearca sa vorbesti cu mama ta, daca nu te crede, filmeaza cu telefonul mobil. Sper sa iti fie de ajutor.

| ElennaMădăă a răspuns:

Buna! Incearca sa ii dovedesti mamei tale asta. Poate, atunci, o sa inteleaga.

| ItsAlexanandra a răspuns:

Pai,am patit si eu ceva similar. Uite cum am facut eu:
Mi-am pus telefonul pe masa si am am dat filmare sa filmeze, si cand o sa te mai injure nebuna aia si cand o sa te mai bata fata aia o sa fie tot filmat pe telefon fara sa stie ele.Sau poti inregistra, cum vreai.Succes si sper sa fi lasata in pace big grin