| 69AnonimuS69 a întrebat:

Astazi, in autobuz, o fata draguta se tot uita la mine. Si am ramas blocat... sad Nu stiam ce sa ii zic. sad Nici macar nu aveam tupeu sa ma uit in ochii ei. Cum ar fi trebuit sa procedez? sad

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi trebuit sa ii spui buna...
Si daca si ea iti raspundea putei sa o intrebi diverse lucruri sa faceti cunostina.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreab-o daca are abonament.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru neutrino):

Si dupa o pauza de cateva secunde o sa-ti raspunda, uda toata, nu, merg blat

| Mihaela1964 a răspuns:

Sa zambesti la randul tau si s-o intrebi ceva banal daca coboara la urmatoarea statie, de exemplu.Cred ca era un inceput de conversatie.

| NoOneKnow a răspuns:

Trebuia sa ii ceri numarul de telefon. Ai ratat ocazia, acum e prea tarziu.

| Nicolae_Mario_1980 a răspuns:

O intrebi: Ai iubit? si ea intreaba poate da poate nu daca zice nu zi vrei sa fiu eu? si poate da poate nu funda!