| cata3333_3885 a întrebat:

Ce cadou sa ii i-au mamei pentru ca in 1 martie e ziua ei de nastere?

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Pei mie mama imi zice mie ca singurul cadou pe care il vrea ea de ziua ei e sa fiu cuminte... Eu i-am luat 1 buchet de flori si un parfum. Si daca e tot ziua ei de 1 Martie i-ai si un Martisor. De obicei ii iau cosmetice>Sper ca te-am ajutat funda? t rog!

13 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Ceva simbolic(un martisor),dar si un accesoriu(ceas,bratara, inel, esarfa).

| oanacatalina a răspuns:

Cred că cel mai frumos cadou ar fi să aibă un copil sănătos şi deştept, deci prin urmare pune burta pe cartea de română!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Mama mie imi zice mereu ca cel mai bun cadou pentru ea sunt eu si ca o iubesc! e mai bine dac ii faci o felicitare sau asa ceva.nu te complica.mai apreciat este lucrul facut de tine decat cumparat. funda si vot? plzz

Răspuns utilizator avertizat
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,sa-ti traiasca! Cumpara ceva dupa buget,flori, si ce ii mai lipseste ei, goodbye!tongue

| AnaaSb a răspuns:

Martisor! unul de cumparat sau unul facut de tine prins cu capsatorul de o felicitare ( facuta de tine sau cumparata )

| floridanielle a răspuns:

Un buchet mare de flori pentru ca e mama ta! ii poti comanda un tort,un set de cani inflorat,cum a mai spus cineva o esarfa,o felicitare,un martisor,un lant cu initiala numelui ei, o pereche de cercei, hai ceva frumos pentru mama ta! Sa fie sanatoasa! am o prietena nascuta pe 1 martie, sora si fratele pe 12 martie un alt frate e chiar pe 8 martie! si eu pe 31 martie.e frumoasa luna martie! hai cauta cadoul perfect pentru mami ta! La Multi Ani!winkingo zi buna

| floridanielle a răspuns:

Un buchet mare de flori pentru ca e mama ta! ii poti comanda un tort,un set de cani inflorat,cum a mai spus cineva o esarfa,o felicitare,un martisor,un lant cu initiala numelui ei, o pereche de cercei, hai ceva frumos pentru mama ta! Sa fie sanatoasa! am o prietena nascuta pe 1 martie, sora si fratele pe 12 martie un alt frate e chiar pe 8 martie! si eu pe 31 martie.e frumoasa luna martie! hai cauta cadoul perfect pentru mami ta! o zi buna

| floridanielle a răspuns:

Un buchet mare de flori,un lant cu initiala numelui ei, o pereche de cercei, comanda un tort.

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit. O felicitare cu un martisor cred ca e suficient. La multi ani mamei tale si din partea mea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un test cu nota 10 la o materie la care ai probleme.
Sa aiba cu ce (cu cine) sa se mandreasca.

| robb_7134 a răspuns:

Ce misto ziua meo e pe 2 martie ar fi misto sa ii iei un martisor da nu dala mic ceva mai mare ce sa semnifice venirea primaverii si o felicitarewinkingbig grin

| maxfres20 a răspuns:

Pai ceva valoros: un telefon, un ceas sau un parfum...