| aaaaaaaaaaaaaaay a întrebat:

Ce cadou sa ii dau mamei de ziua ei de nastere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Eu cred ca cel mai bine ar aprecia daca ar fi ceva facut de tine.Adica un album cu poze cu voi doua sau nu stiu. Ceva facut de tine. Origami sau ceva.Sau daca vrei poti sa ii iei un tricou,o bluza, o esarfa, o bratara sau ceva.thinking Tu stii gusturile mamei tale.Vezi ce ii place.Sau daca vrei poti sa ii iei ceva material si sa ii dai si ceva facut de tine.Sau poti sa te duci la o cofetarie si sa ii iei un tort micut.Depinde acum si de bugetul tau.Multa bafta :*.Si la multi ani mamei tale.

4 răspunsuri:
| geologul a răspuns:

Cred ca nu cadou conteaza foarte mult si atentia si niste vb frumoase adresate ei, si ca o iubesti mult si apreciezi tot ce face pentru tine si ai multumesti. happy

| ZoeyMe a răspuns:

Daca ai o intrebare nu ezita sa o scrii aici http://just-ask-zoey.blogspot.com si vei primi garantat raspuns.

| fustiteTUTU a răspuns:

Stiu si eu?! Foloseste geluri UV de unghii? Ii poti da un kit pentru acasa, varianta ieftina: http://softnailsro.blogspot.com plus reducerea de prima comanda

| LoveInTheDark a răspuns:

Un buchet de trandafiri albi si rosii...si un biletel cu o poezie scrisa de tine in care sa-i spui cat de mult o iubesti happy