| Anzik_Alexandra_1990 a întrebat:

Cine mă ajută cu un mesaj frumos de mulţumire pentru părinţi?

9 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca le multumesti si le spui ca-i iubesti pentru ce au facut pentru tine, si pentru ce vor mai face de acumincolo, vor fi super satisfacuti.

| Anzik_Alexandra_1990 explică (pentru express11):

Mulţumesc! Dar vreau ceva mai lung, frumos, emoţionant. Nu scrut şi la subiect happy.

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea, este foarte frumos cea ce vrei sa faci tu pentru parintii tai
Dar cel mai bine e sa scriii cea ce simti.Te asigur ca in momentul cand vei pune pixul pe hartie ei stii ce sa scrii.
Le multumesti ca a avut grija de tine, le spui cat de mult ii iubesti, si ii asiguri ca vor fi mandri de tine.
Eu ti-am dat cateva idei de pornire, tu nu ai decat sa le dezvolti.

| Anzik_Alexandra_1990 explică (pentru Fatamuntilor):

Vă mulţumesc mult! Dar vreau să vad alţii ce spun şi să le combin, să scriu ceva mai lung şi frumos, emoţionant!

| AndyLavy a răspuns:

Cu ce te mai ajuta daca nu e din suflet si e spus de altii? du.te ia.i in bratele uita.te in ochii lor spune.le ca ii iubesti si ca ii apreciezi pentru tot ceea ce fac pentru tine. si cu siguranta asta ii va multumi mult mai mult decat orice alt text. iar daca nu esti langa ei, suna.i si spune-le asta, nu ai nevoie de cuvinte prea mari, sau texte complicate pentru a exprima ceea ce simti.

| Anzik_Alexandra_1990 explică (pentru AndyLavy):

Mdaaa, nimeni nu îmi dă ce cer. Eu ştiu ce şi cum vreau să fac, nu vă înţeleg de ce îmi răspunde-ţi toţi cu alte întrebări când eu de fapt cer altceva! Părerile voastre, aţi putea să mii le scrieţi după răspunsul vostru la întrebarea mea.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Daca iti doresti sa le multumesti din suflet, reusesti si singura sa le adresezi cateva cuvinte de multumire.