| Tolea72 a întrebat:

Cum mai pot convinge să mai vorbească cu mine o femeie daca nu sunt prea vorbăret și am probleme din cauza unei erecții slabe? Cauza fiind stresul sau lipsa testosteronului

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand nu are treaba una cu alta.
Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, nu insista prea mult, o sa pari un disperat!

| sabin89 a răspuns:

Copleșești-o cu cadouri. happy

| Motherlode a răspuns (pentru sabin89):

Nu as spune ca este o idee prea buna. Daca tu nu ti-ai mai dori sa vorbesti cu o persoana deoarece nu stimti ca exista o chimie intre voi, sunt sigura ca nu ti-ar placea sa te trezesti cu niste cadouri nedorite. Asa iti poti doar rani orgoliul sau o poti face sa creada ca vrei sa o "cumperi". happy

| sabin89 a răspuns (pentru Motherlode):

Așa este. Am zis mai mult în glumă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are vorbitul, cu erectia penisului? Fiecare se rezolva in alta parte si in alte conditii.
De vorbit, poti vorbi cu toate femeile pe care le intalnesti in magazine, in tramvai, autobuz, oriunde!
Cat despre erectia penisului, aia tine de o problema de sanatate pe care o ai si care se poate rezolva la un medic urolog.

| Motherlode a răspuns:

Daca ea nu vrea sa mai vorbeasca nu trebuie "sa fortezi nota", mai rau vei face. Daca iti cauti o relatie, incearca sa fii natural, sa va comportati in primul rand ca niste prieteni si mai apoi ca niste iubiti, nu incerca tot felul de metode de agatat inutile si nu uita sa fii deschis. In orice relatie sanatoasa trebuie sa fiti sinceri si sa vorbiti despre orice. Nu cred ca nu esti vobaret, cred ca nu ai gasit inca persoana cu care sa simti sa vorbesti ore intregi si cu care sa ai nenumarate subiecte in comun pe care sa le dezbateti. Erectia slaba sau mai cine stie ce alte chestii care te ingrijoreaza pe tine nu vor fi probleme adevarate intr-o relatie sanatoasa si bazata pe iubire. Totul o sa mearga bine, doar ai incredere in tine. happy.