| CowboyxD a întrebat:

Spuneti-mi ce sa fac...de la virsta de 13-14 ani ma masturbam se poate de zis excesiv si acum am probleme(am 16 ani) sunt epuizat sexual.Nustiu ce sa fac erectii slabe bla bla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un urolog, iti va prescrie tratament.

| CowboyxD explică (pentru Abh):

Tatal meu e medic de familei...Problema e ca imi este rusine sa ma adresez.Cum as putea zice ca din cauza masturbarii am disfunctii erectiale?

| CowboyxD explică (pentru Abh):

Poate ma sfatuesti ceva?

| Abh a răspuns (pentru CowboyxD):

Du-te la un urolog fara sa stie tatal tau. Ai nevoie de consult si de tratament de specialitate.Fii barbat!

| doctorandus a răspuns (pentru CowboyxD):

Disfunctiile erectile nu sunt de la masturbare, altfel 90% din barbati ar avea disfunctii erectile de la 20 de ani.

| TofanCristi a răspuns:

Nu are treaba cu ce faceai la 13-14 ani.