| Nana18 a întrebat:

Daca fata suna un baiaat si il chema in oras e ok?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde din ce motiv.

| LonlyWolf a răspuns:

Da este ok. sa stii ca si baietii mai asteapta cate o data sa fie invitati. si asta ti-o spun din punct de vedere al unui baiat. ps sunt baiat. deci e chiar foare ok

| neutrino a răspuns:

Daca intre ei exista o animita relatie de prietenie, atunci este ok, in caz contrar, nu.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu,nu e ok. Lasa-l sa faca acest pas care inseamna ca te place si te vrea in preajma lui, in caz contrar nu-l suna si nu-l invita tu.Cu toata emanciparea fetelor, cu toate sa vremurile schimbate nu e un motiv pentru care tu sa faci lucrurile altfel decat se fac, parerea mea. Nu e vorba de orgoliu, nici de curaj, nici de injosire; baietii vor cauta in continuare domnitele din turn si nu baietoaicele. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e semn ca fata are nevoie de ceva racoritoare.este in calduri.laughing Scuze, mai gluesc.Este ok de ce nu, daca se cunosc si ea are nevoie de el, baiatul fiind poate mai timid, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e ok poate nu te-a invitat el pe tine pentru ca-i mai timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca in ziua de azi e mentalitatea aia idioata ca baiatul sa faca tot dar e pe putin zis penibila si idioata. mai interesanta e o fata care nu asteapta totul pe tava si mai contribuie si ea cu ceva nu doar cand asteapta totul pe tava

| frostxtq a răspuns:

In vremurile in care traim ar fi normal si ca o fata sa ceara in casatorie un baiat.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Da, de ce nu? laughing

| ColyR a răspuns:

Da, este ok

| Reva24 a răspuns:

Pai,care-i baiu?
Daca n-ai o probelma cu asta, nu esti genu de fata "orgolioasa" o poti face.
Iar baiatul daca e unul finut, o sa ia asta ca pe un gest "curajos", in niciun caz ca pe o "injosire" happy