| mankovskis a întrebat:

Peste 2 zile e ziua iubitului meu, implineste 19 ani.Eu sunt cu el de aproximativ o luna,credeti ca ar trebui sa-i fac un cadou? Daca da, ce? El are destui bani si cred ca n-are conta ce-i cumpar eu.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar trebui sa ii cumperi ceva simbolic. Gel de dus, sticla de vin, ce crezi tu...
Sau asta, si stai pe aproape: http://depozituldecadouri.ro/......or-sex.jpg

| mankovskis explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu prea bea alcool si nici nu stiu ce vin ii place.Iar gel de dus mi se pare cam aiurealaughingMa gandeam sa i cumpar niste boxeri haiosi sau cv

| Necunoscut112 a răspuns:

Crezi că n-are ce? "Conta"?