| mihaelaerica89 a întrebat:

E normal, ca la fetita mea de an si o luna inca nu i-a iesit nici un dinte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un articol stiintific
http://www.copilul.ro/......-a641.html

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Este normal si stai linistita cu cat ii apar mai tarziu cu atat nu o sa aiba probleme cu dintisorii

| QuIzzY a răspuns:

Da.este normal

| QuIzzY a răspuns:

Da este normal ca inca nu i-a iesit nici un dinte!

| mariasidiana a răspuns:

Nu pentru ca la vârsta pe care o are ar trebui sa aibă măcar 2 dinti