| Florifl0 a întrebat:

Hai buna vreau sa ma ajutati: cum pot sa ma impac cu verisoara, eu stau cu fostul ei iubit dar nu inteleg de ce acum se supara ea nu mai este cu el si in plus de asta e maritata, mi-a zis ca sunt nesimtita si nu prea ii convine ca sunt cu el. De ce o mai intereseaza de el daca are o familie. (nu are copi si nu este maritata de ult dar asta nu inteleg) cine poate sa-mi explice multumiri :***

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dar tu cum te-ai simtii daca ea ar sta cu fostul tau iubit, a? Nu bine. Nimeni nu s-ar simtii bine. Poate ea a avut unele discutii cu el, poate nu au ramas in relatii bune si nu are chef sa-l vada prin preajma sau poate s-au despartit dar inca mai are sentimente pentru el. Nu cred ca ai cum sa te impaci cu ea si sa ramai si cu fostul sau iubit.

| Florifl0 explică (pentru Aasdfghj):

Dar ea a stat prima cu prietenul meu si nu spun ca era fostul chiar actualul, dar cu fostul ei care stau au avut o relatie serioasa pe cand eu cu acele nu am stat decat o luna comparatie de un an ea cu fostul. :!

| neutrino a răspuns:

Omul la nervi mai spune si prostii. Avea si ea o rezerva de iubire pe care tu i-ai luat-o.

| SkyPilot a răspuns:

Cei mai multi dintre noi nu ne detasam complet in mintea noastra de un fost/o fosta. Mai raman ceva sentimente, amintiri, frustrari etc.

| danay72 a răspuns:

Cu calm si respect ar trebui sa o intrebi de ce se comporta asa.Pe situl jw.org sectiunea adolescent poti gasi unele articole utile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul la nervi mai spune si prostii.

| Shinobi589 a răspuns:

Pai poate ca ea inca mai tine la el, si pe bune acum tu cum te-ai simti sa fie ea cu fostul tau prieten