| Andreutssssa a întrebat:

La scoala am de facut reclama la un produs, am ales sa facem la o geanta suntem trei persoane..si avem nevoie de o sceneta cum ar fi vanzatori si cumparatori DAU FUNDA URGENNNNT

2 răspunsuri:
| EddyEddy a răspuns:

-Buna ziua! -Buna! Cu ce va putem ajuta? Si de aici incepi ca as vrea o geanta de piele dar nu gasesc...Va recomand aceasta geanta, este folosita de multi cumparatori si acestia au fost satisfacuti sau... ceva de genul

| sexxxy a răspuns (pentru EddyEddy):

-buna ziua
-cu ce te pot ajuta?
-as dori sa cumpar o geanta pentru mama mea, dar nu gasec
-urmeaza.ma
-aveti si de piele?
-da. aceasta. est una dontre cele mai bune de pe piata pentru miment
-ce pret are?
-(cat vreti voi tongue )
....si asa mai eparte. sper ca te.am ajuatat. o zi buna