| николи a întrebat:

La un concurs in mai am cunoscut o persoana care imi este prietena, noi timp de jumatate de an am fost ca 2 surori pina cind ia nu a facut cunostinta cu un baiat care acum ii este iubit, el ia interzis sa mai vorbeasca cu mine, sa prietenim. si ia din faptul ca sa nul piarda a facut asta.
Spuneti-mi va rog ce sa fac? noi ambele vrem din nou sa fim ca cele mai bune surori, dar cum? ca sa nul piarda nici pe el, si nici pe mine.
Dau Funda(K)

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Ce chestie!
Intalniti-va pe ascuns, sau faceti-l sa inteleaga ca sunteti amice foarte bune

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mai stă cu el? cine e ăla să o oblige cu cine să vorbească și cu cine nu? serios de înțeleg ce aveți în capul ăla de stați cu oameni de genul. vorbiți și dacă el decide să se despartă de ea din motivul ăsta, e strict problema lui. nu moare nimeni după el.