| Dolodolo a întrebat:

Pe net putem intalni fete modeste sau banale? VOI CE CREDETI?

Răspuns Câştigător
| Laru949 a răspuns:

Majoritatea sunt doar niste papiţoaice, şi asta o zic fiind chiar eu fată. E greu să gaseşti fete modeste, modestia e un lucru mare în ziua de azi. Oricum... Fete de treabă sunt. Puţine, dar sunt. Cine ştie să caute gaseştewinking

14 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Pe net poti intalni si animale...

Apache
| Apache a răspuns:

Eu inca sper...

| opierdevara a răspuns:

Cred ca se mai gaswinking

| SunshineGirl a răspuns:

Pe net poti gasi fel de fel de oameni.Si fete care sunt si modeste si banale, si fete banale care se dau altfel decat sunt pe net, si fete modeste in realitate si pe net nu si chiar si fete aparent banale pe net si altfel in realitate.Net`ul ofera multe posibilitati.

| Robert a răspuns:

Mai mult banale decat modeste.

| oricine a răspuns:

DA normal,sunt fel de fel de persoana, mai ales pe internet, nu poti sti cine se ascunde in fata calculatorului!winking!~

| andrey23 a răspuns:

Poti sa gasesti de toate felurile... happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Modeste niciodata toate fetele din ziua de astazi se dau mari si tari pe internet dar de fapt toate sunt niste fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cred eu? Nu vreau să mă laud,dar niciodată nu m-am jucat cu sentimentele cuiva,niciodată nu am trădat si nu voi trăda şi întotdeauna am fost sinceră. Prietenii adevăraţi,cei drept îi pot număra pe degetele de la o mână şi încă mai mi-ar rămâne loc,mă cunosc perfect şi sunt mulţumiţi de mine, îmi cer sfaturi şi îi ajut cât pot. Le place felul meu de-a fi; sunt o persoană modestă, sinceră şi sociabilă. Aceasta sunt eu şi nu mă va schimba nimeni.Este adevărat am şi eu defectele mele... mici sau mari,dar există. Sunt om,nu pot fi perfectă.
Cât despre restul fetelor,nu le pot cataloga eu,nu vreau să judec pe cei din jur, dar îţi pot spune că nu prea mai găseşti ceva pur şi sincer în ziua de astăzi. Bineânţeles cine caută găseşte, dar trebuie să cauţi cu atenţie.
O seară de vis.

| aly a răspuns:

Normal ca da.

| AndreyG a răspuns:

@oricine, ba poti daca le ceri webcamultongue Si in legatura cu topicul, poti gasi fete modeste si de treaba.Eu unul am gasit cateva jucand Conquiztador(un joc de cultura). Adevarat ca sunt si mai nasoale, dar pe unde nu-s?

| Lukian a răspuns:

Intalnesti numa de alea blonde ca in poza!:d Funda?

| KawaiiBiscu a răspuns:

Peeiii.itiii zic eu ca sunt fathaa:] Apoi.sunt unelee kree se cred "fita pamantului" darr in realitatee.nu mai is asa tari in gura...:p Saauu ma rogg.mai sunt unelee.kre te intreaba " cum ai vrea sa fie persoana d langa tine" si tu zici " peiii vreau sa ma iubeasca.sa fie nu stiu cum." eiii ce ti`o mai zice.siii ea sa incerce sa te faca sa crezi ca e una din ele.Deciii.ar trebui sa cunosti mai bine persoana cu care stai d vb.decat sa te fraiereasca si sa te aiba la degetu` mic:]

| anonim_8975 a răspuns:

Toate genurile laughing