| Alfred0703 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa imi cumpar un hdd nou din banii mei pentru ca pe cel vechi nu imi pot pune proiectele(si nici 1 sau 2 jocuri pe care sa le pot juca in timpul liber). Funda

3 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Pai sunt banii tai, nu vad de ce nu te-ar lasa.

| Clausd10 a răspuns:

Incearca sa strangi niste bani intr-un fond de care sa stii doar tu. Astfel si banii de care stiu parintii tai raman neatinsi si vei si reusi sa iti iei un hdd nou. Succes

| LaurNebunu a răspuns:

HA CE PROSTIE, EU MEREU AM FACUT CE AM VRUT, CE AR FII SA FACI SI TU LA FEL?
EU NU SIMT NIMIC PENTRU PARINTI, EU LE ARAT CA AM DREPTATE SAU DACA VREAU CEVA LE EXPLIC NU CA ALTII

ADICA DUTE SI IA TI HDD ALA CA EU NICI NU STIU CE E SI PENTRU CElaughing