| v7v7 a întrebat:

am si eu o problema sunt cu o fata de cam 1 luna si spune ca se simte ciudat intr-un mod bun cand este in prezenta mea acest lucru ar trebui sa ma ingrijoreze?

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

Pai depinde in ce sens ciudatthinking POate ca se simte neasteptat de bine sau poate are o problema cu tinethinking mai bine intreab`o:* fundita?love struck

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa te ingrijoreze daca nu ai protectia la tine. S-ar putea sa-si dea drumul la "fiara" din ea si sa sara intr-o zi pe tine, sa te devoreze tot, tot, si tu sa nu ai protectia... Atunci o sa fie rau.

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Poate nu a mai avut un prieten in afara de tine si a spus ca se simte ciudat din cauza asta.ciudat de fericita sau implinita.
Mai bine o intrebi ce a vrut sa spun prin acest lucru.

| VivianKorea a răspuns:

Nu-i place de tine, tu nu vezi pur si simplu ca o iriti accepta adevarul si desparte-te imediat de ea ai iesi rau din situatia asta Peace, funda?

| iuli_2345 a răspuns:

Cred ca sunt acei flturasi din stomac de aceea zice ca se simte ''ciudat'' stai linistit. totul e bine happy funda?

| stresulicy a răspuns:

Nu...ii face placere prezenta ta cred ca la asta se refera

| Stefiii_7313 a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te ingrojorezihappy

Poate s-a indragostit cu adevarat de tine!big grin

| v7v7 explică:

Si de ce se simte asa?