| Georgiana0505 a întrebat:

Sunt cu un baiat de o saptamana si ceva si pe 14 februarie facem doua saptamani. I-am comandat un tricou de pe net pentru ziua indragostitilor, dar ajunge dupa 14. Ce ii zic? Am pastrat comanda, dar ce o sa fac pe 14? Daca aveam o relatie stabila nu imi era greu sa ii spun ca intarzie, dar asa? Nu vreau sa ii iau altceva.

Răspuns Câştigător
| adeadeliina a răspuns:

Asteapta sa vina tricoul, iar lui ii spui ca o sa intarzie cadoul tau, o sa te inteleaga, eu din contra, daca aveam o relatie stabila imi era greu sa ii spun ca intarzie. Dar pentru aniversarea a doua saptamani..chiar daca e ziua indragostitilor. Conteaza sa fii alaturi de el, asta e cel mai important. happy Sper sa fie o zi speciala pentru amandoi! Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-au spus ca ajunge dupa 14 februarie? In mod normal trebuie sa ajunga mai devreme.La doua saptamani cat aveti voi te-ai cam grabit cu cadoul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să aşteptaţi până pe 24, sau 23, cât era că m-au bruiat ăştia de pe site.
" Să sărbătorim astea româneşti, zic."

| elfics a răspuns:

In general baietii nu tin asa de mult la cadouri si chestii de astea. Stiu asta din experienta cu prietenul meu. Crede-ma nu cred ca s-ar supara nici daca nu i-ai lua nimic. Eu cred ca e ok sa ii zici pur si simplu ca intarzie.winking