| SamsonRecordsYT a întrebat:

A fost undeva între 2010-2015 un anime pe Cartoon Network. Era un adolescent cu părul turcoaz și avea o freză asemănătoare cu freza a lui Goku din câte țin eu minte. Cum se numește anime-ul?

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Mai multe detalii nu ne poti da? E cam vaga descrierea. Sunt multe desene cu caractere de genul.

| ALM2000RO a răspuns:

Dragonul American: Jake Long
Cred că la desenul ăsta te referi

| SamsonRecordsYT explică (pentru ALM2000RO):

Am spus turcoaz, nu verde

| gabriel2004o a răspuns:

Beyblade? Bakugan? Inazuma eleven?
Astea o fost pe CN

| SamsonRecordsYT explică:

Parcă era la ceva școală/liceu și avea un prieten mai pitic de fel. Și se teleportau undeva în ceva arena și se luptau cu diverși adversari.