| ღMikyღ a întrebat:

Acum mult timp am vazut un film. Scria la inceput DEPRESIA, dar am cautat de-am innebunit si nu am gasit acest film. Este vorba despre un doctor care se ocupa de cazul unei paciente nebuna, cu mai multe personalitati. Doctorul obtine destule informatii despre fiecare personalitate si gaseste acele persoane in viata reala, pretinse de fata asta nebuna. Un alt indiciu ar fi ca atunci cand i se schimba personalitatea, i se schimba si culoarea ochilor. Am cautat, daca stiti numele, sau un site de pe care sa vizionez acest film, dau funda. Seara faina!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu imi amintesc sa fi vazut filmul, dar o sa il caut.
Ti-l recomand si pe asta : Identity.

| Muwz a răspuns:

Cel mai apropiat ar fi filmul Shelter din 2010 numai ca doctorul este femeie si are grija de un pacient.

| Ripley a răspuns:

Nu stiu daca nu cumva e The Scribbler, dar si daca nu e, e un film asemanator. S-ar putea sa-ti placa.

| ღMikyღ explică:

Nebune*