| midnite a întrebat:

Ajutati-ma, am vazut un film demult pe national tv cu un negru ce vrea sa faca muzica rap, sa scoata o chaseta sa devina raper si sa fie celebru intr-un final se intalneste cu un mare cantaret de muzica rap vrea sa ii arete acestuia inregistrarile pe care le avea si pana la urma parca il omoara. NU STITI CUM SE NUMESTE FILMUL?

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Notorious" (2009), film biografic realizat după viața lui Christopher Wallace (The Notorious B.I.G). Rapperul cunoscut era Tupac Shakur, iar uciderea lui se presupune a fi un complot din partea altcuiva, în niciun caz a rolului principal.
http://www.youtube.com/watch?v=kDDv6pAbN_U
Numai bine!