| palpAbil1real a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film cu niste oamenii care erau int-un supermarket si la un moment dat se lasa ceata si apar tot felul de creaturi care veneau din alta dimensiune fiind un experiment esuat de-al armatei! Captivi in supermarket, o batrana nebuna zicea ca e mana lui d-zeu si asta e apocalipsa! Oamenii ii se alaturau batranei! Incepuse sa scoata oameni afara sa ii manance creaturile zicand ca e ofranda! Actorul principal reuseste sa iasa de acolo impreuna cu copii lui si 2 batranei parca! Au mers ce au mers cu masina si au ramas fara benzina! Auzind niste sunete ca si cum creaturile s-ar apropia ii impusca pe cei 2 batranei si pe copii lor ca sa nu fie mancati de creaturi! Dar de fapt era armata ce ucidea toate creaturile! Asa se termina filmul! Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

In acelasi gen de fil poti vedea si The Langoliers, nu stiu titlul in româneste e din 1995
Casting :
David Morse : Capitaine Brian Engle
Dean Stockwell : Bob Jenkins
Kate Maberly : Dinah Catherine Bellman
Patricia Wettig : Laurel Stevensson
Mark Lindsay Chapman : Nick Hopewell
Bronson Pinchot : Craig Toomey
Christopher Collet : Albert Kaussner
Kimber Riddle : Bethany Simms
Frankie Faison : Don Gaffney
Baxter Harris : Rudy Warwick

| palpAbil1real explică (pentru atoatestiitoarea):

O sa il caut... mersi si tie big grin