| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

AM vazut acum ceva vreme un film sau serial nu mai stiu exact, posibil sa fi fost ceva cu super eroi gen marvel sau dc.Intr-o scena s-a intors un grup de soldati dintr-o misiune tragica si un tip din grupul acela se bagase in fata la rand la cantina(cand au ajuns inapoi la baza militara sau ce era acolo)fara sa-si dea seama si i-a zis unu ''omule de ce te bagi in fata'' pe un ton agresiv,dupa alt soldat i-a zis astuia ''tipul asta tocmai s-a intors dintr-o misiune unde a vazut copii murind'' si dupa ala si-a cerut scuze si i-a zis ''ok omule, imi pare rau poti, sa treci in fata ''. stiti ce film/serial e?

1 răspuns:
| Maxxxi a răspuns:

"Din descrierea dată, filmul pare să fie "Avengers: Age of Ultron" din universul cinematografic Marvel (MCU). Scena menționată în care un soldat se întoarce dintr-o misiune tragică și se bagă în fața la cantină, iar apoi se clarifică situația, se petrece în acest film. Soldatul în cauză este Hawkeye (interpretat de Jeremy Renner), iar conversația are loc între el și un alt soldat. Este posibil să amestecați amintiri din diferite filme sau scene, dar detaliile corespund în mare măsură scenelor din "Avengers: Age of Ultron". "

-Semnat ChatGPT