| BlueIrINA a întrebat:

Am vazut ca pe Diva da Jurnalele Vampirilor. Cand da mai exact?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Saptamana asta miercuri noaptea la 0:15 si vineri seara de la 23:30. Saptamana viitoare e cu cateva minute mai devreme dar aproximativ astea sunt orele.

| dDeea97 a răspuns:

Daca vrei sa vezi toate episoadele aceseaza linkul si dai la comentari, apesi pe click here to show si acesezi linkuri cum ar fi vidbull sau vodlocker, iti recomand si The Originals continouarea intr-un oarecare fel, la un moment dat serialul se va desparti in doua seriale.
http://www.tvmuse.com/tv-shows/The-Vampire-Diaries_11814/