| xbuburuzax a întrebat:

Am vazut pe DIVA Universal intr-o reclama ca se va difuza "Jurnalele Vampirilor" in curand pe acest post. Nu stiti cam cand?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ElenaaaaaS a răspuns:

Cei de la Diva au raspuns la aceasta intrebare si au spus ca pe 17 februarie.
L-a difuzat si Pro Cinema din 1 noiembrie, dar de la miezul noptii.

6 răspunsuri:
| andreiGT a răspuns:

Se difuzeaza de mult. Poti cauta episoadele pe internet.
E mult mai usor

| Lavinateen123 a răspuns (pentru andreiGT):

Ma intreb de unde ti-a venit ideea!
Gandeste-te, desteptule!

| AlexDNK a răspuns:

A inceput pe pro cinema de pe 1 decembrie deja.Cat despre diva nu stiu nimic. Sper ca am fost de ajutor.

| Lavinateen123 a răspuns:

Se difuzeaza de mult. Poti cauta episoadele pe internet.
E mult mai usor.
Sau sa citesti cartea.
Suces!happy

| lily4 a răspuns:

Stiu ca e o intrebare stupida, dar stiti la ce ora?

| ST_Lavii_1998 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, sau TVD, se gasesc intr-adevar pe Por Cinema, dar sunt epidsoade vechi din primele sezoane. Acum serialul a ajuns la sezonul 5 si il poti urmari pe internet.