| adyalek a întrebat:

Am vazut cu ceva timp in urma un film. era vb despre o mama cu baiatul ei care calatoresc cu avionul. iar mama adoarme pentrut o clipa, iar cand se trezeste copilul a disparut, ulterior toata lumea ii zice ca ea nu a avut niciodata un copil. As fi foarte recunoscator daca imi poate zice cineva cum se numeste filmul happy P. S. : din cate imi amintesc mama era "Julianne Moore"

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Flightplan (Jurnal De Bord) cu julie foster. si eu am vazut filmul, e suoerb:X

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

The forgotten(2004). Sper ca te'am ajutathappy.

| Bunny a răspuns:

@Last 1 & @cami0001, a zis ca filmul e cu Julianne Moore si ca avea un baiat, nu fata. In Flightplan e cu Jodie Foster si are o fetita. Forgotten e filmul de care zicea @adyalek. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://scurt.eu/76

| Last1 a răspuns:

Flightplan cu Jodie Foster si a aparut in 2005