| stefanutza a întrebat:

Am vazut mai demult un film. Dar nu am reusit sa ii retin numele, sau numele personajelor! Eram pe cale sa adorm, dar imi aduc ca actrita principala era brunta, tunsa scurt si filmul era despre o femeie ce sufera de o boala, care nu ii permite sa distinga cipurile oamenilor. Parca era Angelina Jolie in rolul principal. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

S-ar putea să fie:Faces In The Crowd (2011 cu Milla Jovovich)

2 răspunsuri:
| TheAG a răspuns:

Original sin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAG):

Ala este cu ea si Banderas si nu este vorba de nici o boala in filmul acela happy