| aurora006 a întrebat:

Am vazut odata un film horror in care o mama isi dorea extrem de mult un copil. La spital, ea a nascut o fetita dar era moarta. In ciuda faptului, ea a cerut sa i se aduca copilul caruia i-a cantat si a inviat... acel copil era de fapt satana. Sotul sau, crezand ca e nebuna, a parasit-o, ea ramanand singurul parinte. Intr-o zi, si-a scapat copila din priviri si a observat ca era in cuptor. Cu timpul, ea s-a marit, asa ca i-au dat dintisorii cu care i-a mancat sanul mamei.
Imi doresc nespus sa stiu care-i numele filmului. Multumesc!

3 răspunsuri:
| RobertSteaua02 a răspuns:

Cred ca "Mama".Ca mai vazusem film ca asta! Funda?

| aurora006 explică (pentru RobertSteaua02):

Nu, nu e "Mama"... N-are nicio treaba unul cu altul.

| RobertSteaua02 a răspuns (pentru aurora006):

OK