| layly a întrebat:

Buna am si eu o intrebare din naruto/shippuuden.care din akatsuki e mai dragut:1.itachi 2.deidara. 3.itachi a murit? si daca da unde?

Răspuns Câştigător
| GreenBubbleLove a răspuns:

Itachi e mai dragut si da, este omorat de catre sasuke in seria Shippuden. Funda?big grin

6 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

1.Itachi!
3. Da la omoarat Sasuke! Uita-te la Naruto Shippuden pe www.anime.kage.ro si o sa vezi!

| Lovepets a răspuns:

Da Itachi este mult mia dragut decat Deidara

| the1answer a răspuns:

Itachi. Da omorat de sasuke.

| sematorka a răspuns:

Deidara! Itachi si deidara mor omorati de sasuke

| 拉维尼亚 a răspuns:

1)Deidara e cel mai frumos si dragut kiss love struck Pe Itachi l-a omorat Sasuke

| dani_7449 a răspuns:

Itachi e mai dragut decat deidara si da a murit, l-a omorat sasuke