| CastiCuMicrofon a întrebat:

Am urmarit Rosario to Vampire ( un anime) si mi-a placut foarte mult. As dori sa stiu daca este si un sezon 3. Sau daca nu macar sa imi puteti da o lista cu anime-uri cam ca acesta sau Kampfer si Elfen Lied (nu cu cine stie ce scene dezbracate-doar sa se vada rar cate un san)
NU vreau o lista lunga ci doar ce ati vazut si imi puteti recomanda.

Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Iti recomand www.animekage.com\ro sau animax.ro da este ma uit si eu la anemeuri bafta :))

1 răspuns:
| CastiCuMicrofon explică:

Vreau un nume de anime nu un site pe care pot gasi