| CastiCuMicrofon a întrebat:

Buna TPU.
Care stie niste anime ecchi cam ca Rosario+Vampire,Elfen Lied, Shuffle, Highschool DxD, Zero no Tsuikaima sau Kampfer?

Dau funda pentru cel mai bun si cu multe episoade.

Răspuns Câştigător
| SkeLeToN15 a răspuns:

Salut.Uite aici cateva animeuri care cred eu ca o sa-ti placa:
Kiss or Sis, Sora no Otoshimono, Sora no Otoshimono Forte, Motto to Love-Ru, Ichiban Ushiro no Daimaou, Sekirei, Ichigo 100%, Kanokon, Green Green.
C-am aste mi le amintesc bine dar as vrea sa-ti mai recomand niste anime-uri care nu sunt ecchi:Trigun, Death Note, Yu Yu Hakusho, Shakugan No Shana si daca stii si engleza te mai poti uita la Captain Tsubasa Road to 2002.
Sper sa-ti placa anime-urile pe care ti le recomand, daca da, atunci nu uita de funda, vizionare placute!winking

| CastiCuMicrofon explică (pentru SkeLeToN15):

We. da esti nesimtit... ai uitat de Naruto(+Shippuuden) si Fairy Tail laughing

2 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Highschool of the dead. Are scene de s** si alte chestii. Si totodata e si ceva din viata reala si are si chestii S.F. XD Desi sfarsitul ti s-ar putea parea cam... crappy. Oricum, eu nu l-am vizionat, dar am stat pe un forum anime si la topicul cu anime-ul asta erau comentarii de lauda si care explicau ce si cum. Daca nu iti va placea, nu arunca cu apa pe mine. laughing Vizionare placuta cu orice ai gasi.