| BlackEyedGirl a întrebat:

:* am vazut mai de mult niste filme si as vrea sa stiu cum se numesc, o sa va spun despre ce e vorba, poate ma puteti ajuta.
Despre primul nu mai stiu foarte multe, decat inceputul, era intr-un internat parca, era un grup de adolescenti care faceau misto de un baiat mai tocilar, care pana la urma a cazut vreo 2 etaje parca, iar copiii aia crezand ca a murit nu mai stiu i-au ascuns corpul, iar la sfarsitul filmului s-a descoperit ca ala era in viata si daca aia ar fi chemat pe cineva sa il ajute, ar fi trait. Si mai stiu ca era o fata care a aflat toate astea.Filmul l-am vazut in 2007 daca ajuta la ceva.

In al doilea parca era vorba de o epidemie de TBC si ceva cu serpi, atat imi amintesc.

In al treilea e vorba de o fratie de fete, si cine voia sa intre in acel grup trebuia sa stea o noapte inchisa intr-un sicriu, iar o fata mai fricoasa a intrat intr-o stare in care parea moarta, iar fetele alea chiar au crezut ca a murit si au ingropat-o, iar pe la sfarsit se afla ca de fapt era in viata.

Stie cineva cum se numesc filmele? big grin Dau funda! Apropo, Sarbatori fericite tuturor! :*

2 răspunsuri:
| denna_6865 a răspuns:

1- The invisible http://putlocker.bz/watch-the-invisible-2007-online-free-putlocker.html
Decat pe acesta am putut sa il gasesc. sper sa fie filmul pe care il cauti

| BlackEyedGirl explică (pentru denna_6865):

Nu. nu e asta sad dar pare interesant, mersi ca mi-ai zis de el :*