| MARRRRRYYA a întrebat:

aş vrea sa-mi spuneti cum s-a terminat sau ultimul episod din naruto shippuden sa intors sasuke ce s-a intamplat cu naruto si vulpea cu noua cozi a murit kakasi sensei sa eliberat vulpea? va rog din suflet mersi.

Răspuns Câştigător
| Youknowimright a răspuns:

Oh pai nu sunt alea ultimele episode fiindca atunci cand se bate naruto cu pain e episodul 160 si ceva, atunci satul este distrus de pain pana cand apare naruto din muntele myoboku cred, unde se antrena cu broastele, il bate pe pain, care inainte sa moara de tot ii readuce la viata pe toti inclusiv pe kakashi, a si intre timp cat se batea naruto cu pain, naruto s-a enervat foarte tare fiindca pain a lovit-o pe hinata care tocmai ii spusese lui naruto ca il iubeste si asa lui naruto iau aparut 9 cozi si cand sa rupa sigiliul de tot a aparut innautrul lui, Minato-al patrulea hokage-tatal lui ][care e f f f dragut :X:X ], si i-a zis sa nu rupa sigiliul si ca el este tatal lui, dupa aia Minato a refacut sigiliul si naruto sa transformat la loc, a si sasuke era plecat cu echipa lui, da dupa asta in timp ce satenii reconstruiesc satul vine el sa distruga Konoha, si nu sunt ultimele episoade astea ca pana in prezent sunt vreo 500 si ceva de episoade big grin, sper ca te-am ajutat, fundita? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Naruto Shippuden inca continua! Un ep nou apare in fiecare joi pe www.anime.kage.ro! Seria va mai continua pentru ca este foarte in urma fata de Naruto Manga(benzi desenate japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac anime-urile)

| Kendoman92 a răspuns:

Nu ai cum sa afli de ultimul episod deaorece este serie ongoing si apare un episod pe saptamana...iar manga continua asa ca vor mai fi cel putin 100 de episoadel.Numeni nu va putea sa iti prevada finalul dar poti vedea prezentul pe site-ul www.rodub.do.am

| KiryuZero a răspuns:

Mie nu imi pasa sper doar sa nu fi murit minato namikaze ca s-a dus naruto akipuden

| alexandercandrei a răspuns:

Simplu.Naruto a murit.

| alexandercandrei a răspuns:

Si sunt peste 200 episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohooo,mai sunt vreo 3 ani pana se termina Naruto Shippuden, daca nici macar manga(benzile desenate care sunt inainte) nu s-a terminat.

Poti urmari aici(episoade noi apar in fiecare joi) episoadele din Naruto Shippuden cu sub in romana:
http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/

Ce iti pot spune e ca deocamdata si in anime, cat si in manga, Sasuke e de neoprit si e nebun.Nebun dupa "revenge", ca acum prostul regreta ce a facut.
Kyuubi(vulpea cu noua cozi) este absorbita de Naruto acum(cu ajutorul unui alt Jinchuuriki ca el) asa incat sa aiba mai multa putere...asta in manga deocamdata.Mai trebuie sa invete sa se controleze.
Kakashi a reinviat de la episoadele alea cu Pain, stai linistita.