| andrei1121 a întrebat:

Pentru fani Naruto cine credeti ca e mai bun dintre Naruto si Sasuke? Naruto are vulpea cu 9 cozi iar Sasuke are semnul blestemului pe gat dar nu am apucat inca sa vad un episod in care se bat unu cu altu

Răspuns Câştigător
| KittyKa a răspuns:

Naruto e mai puternic, pentru ca el are chakra vulpii cu 9 cozi, insa uiti ceva ( sau poate esti in urma cu episoadele ): minato, cand l-a pus pe Kyuubi in Naruto, nu i-a pus toata chakra ei. Naruto daca ar avea toata chakra lui Kyuubi (pentru ca acum o stapaneste) ar fi chiar mai puternic decat Hashirama (cel mai puternic shinobi cunoscut). Se mai crede ca Naruto ar fi reincarnarea lui Rikudo Sennin happy
In fine tu urmareste toate episoadele Naruto (ai zis ca Sasuke are semnul blestemat deci esti in urma). Eu citesc manga deci stiu mai multe, dar nu vreau sa fac spoiler. tongue

| Andy26 a răspuns (pentru KittyKa):

Ce tot indrugi acolo că nu mai ințeleg nimic, puteai să spui și tu că Naruto e mai puternic decât Sasuke pentru că are Rasengan, Controleaza chakra lui 9 Cozi (e un control mai puternic de pnă acum), ba mai are și modul ermit, si fuuton rasen shuriken, și in curand sunt sigur că va stăpâni Bomba bestiei cu cozi.Și naruto este mai tare pentru că este personajul principal (personajul principal mereu este mai puternic).Ba nu Sasuke e mai puternic pentru că are tehnicile oculare, sfera de foc, sabia fulger, și pe Susano.Și de ce ai tu răspunsul câștigător că ai bagat dea spoiler fără să îți dai seama, nu trebuia tu să te lauzi că știi să citești manga.

| KittyKa a răspuns (pentru Andy26):

Auzi, tu ai chef de cearta? Fugi la culcare. Si cititul manga e o chestie absolut normala. Nu am dat decat ceea ce e necesar, si CEEA CE A VRUT ANDREI SA STIE. Iar ai vorbit inainte sa gandesti, si spoilerele le-ai facut chiar tu ( ai vorbit fara sa gandesti dublu ). Tipic. Vezi sa nu faci cearcane.

| Andy26 a răspuns (pentru KittyKa):

Da ai dreptate am greșit, dar nu am spus decăt numele mișcărilor de luptă și acelea greșite. Ar fi trebuit să mă rezum doar la, Naruto este mai tare pentru că este personajul principal (personajul principal mereu este mai puternic). Oricum am să sterg răspunsul.Dăm mâna (chiar dacă nu putem) și facem pace?

| KittyKa a răspuns (pentru Andy26):

Pai andy, eu oricum n-aveam nimic cu tine, dar am luat foc cand mi-ai spus cuvintele mai sus happy Pace happy

| Andy26 a răspuns (pentru KittyKa):

Mă bucur că te-am stins.Ce imi place Happy End.

| Andy26 a răspuns (pentru KittyKa):

Kitty Cat, ai vrea să rămânem amico-prieteni? dacă nu apasă tasta 0, dacă da adugă andreas_andu pe mess.

10 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Eu zic sa te apuci sa citesti o carte si "get a life" laughing

| EdwardTeach a răspuns:

Nu mai pune întrebări stupide. Citeşte manga sau vezi anime-ul. Cine e mai puternic dintre cei 2 depinde de Kishimoto(creatorul Naruto).

| nexus9710 a răspuns:

Teoretic Naruto este mai bun deoarece este personajul principal, are vulpea cu 9 cozi, este mostenitorul lui Minato Namikaze(Yondaime) ...etc
Dar si sasuke e puternic datorita lui Madara

Pe scurt daca ei se lupta mor amandoi sau castiga Naruto, din cauza ca e personaj principal big grin

| Andy26 a răspuns:

Sunt la ultimul episod apărut momentan din Naruto Shippuden, și cred ca naruto e mai puternic, sau Sasuke, sau Naruto, (e greu sa aleg care e mai strong)