| lulalica a întrebat:

Buna!
Care sunt anime-urile de dragoste cele mai frumoase care le-ati vazut?

8 răspunsuri:
| bastars a răspuns:

Daca vrei o poveste de dragoste poti sa te uiti la Bakuman (3 sezoane:Bakuman, Bakuman II, Bakuman III)si la Shakugan no Shana (4 sezoane: Shakugan no Shana, Shakugan no Shana II, Shakugan no Shana III, Shakugan no Shana S).

| camelia15 a răspuns:

In sfarsit cineva interesat de anime. ce zici de toradora, zero no tsukaima, ano natsu de matteru, vampire knight, princess tutu, shugo chara, special a, skip beat etc. sper sa iti placa!

| lulalica explică (pentru camelia15):

In afara de vampire knight si princess tutu le'am vazut pe toate.

| StefaniaArdelean a răspuns:

Pe animax se uita fratele meu de 6 ani si am vazut mai multe.iti recomand:nana si lovely complex

| diana918 a răspuns:

Sal'tare, si mie imi plac mult animeurile si chiar caut unul nou dar daca e sa ma gandesc la unele de dragoste ar fi inuyasha, daca iti place si cu un pic de lupte si chestii, nana e cam ciudat dar asta mi-a venit in minte, paradise kiss, ala e cam scurt da ce sa-i faci, honey and clover, ala e tare si mai sunt da nu prea imi amintesc... As spune yosuga no sora da mai bine citesti mangaul ca, eh, nu conteaza... Daca imi mai amintesc vreunul iti spun

| andra_8686 a răspuns:

Pooi cele mai frumoase anime vazute de mine au fost : Bokura ga ita,Inuyasha,kimi ni todoke(pe asta chiar trebuie sa il vezi) vampire knight, nana, lovely complex (si asta e supeer)princes tutu, Another, koichou wa Maid-sama, Rosario+Vampire ...si cam atat
Sper ca te-am ajutat! happy

| lulalica explică (pentru andra_8686):

sad. le-am vazut pe toate big grin
si mie mi-a placut lovely complex la nebuniee :X

| Balasha_Andrew_1993 a răspuns:

B gata h kei e chiar misto