| Lovepets a întrebat:

Imi spuneti si mie cele mai frumoase animeuri de dragoste pe care le-ati vazut? Dau funda la cel mai frumos anime:*

6 răspunsuri:
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Romeo & Juliet happy

| DeathTheKid a răspuns:

Lovely Complex este cel mai dragut si are o poveste destul de draguta:X:X:X:X:X

| Fabulous a răspuns:

The swan princess, Anastasia

| Unnoticedful a răspuns:

Cel mai frumos anime de dragoste pe care l-am vazut si mi-a placut la nebunie (l-am vazut de vreo 3-4 ori) a Vampire Knight. la fel de frumoase mai sunt si Shuffle, NANA (si NANA e superb), Kaleido Star, Full Metal Panic, Full Metal Panic Fumoffu, Paradise Kiss (la fel de frumos), Nodame Cantabile, Gravitation, Friuts Basket, Honey and Clover. Sunt foarte multe animeuri frumoase. Le poti cauta pe net. Ai putea incerca sa cauti pe Mangafox.

| Ashl a răspuns:

NANA, Lovely Complex, Soul Eater