| Grigore_Iulia_1934 a întrebat:

cum pot sa imi conving parintii sa ma lase la o nunta?

3 răspunsuri:
| yoadeea a răspuns:

Pai, depinde de motivele pentru care nu te lasa:
1. Daca esti minora si stai pana tarziu, cum, de obicei, se face la nunti ai putea pati ceva in drum spre casa.
2. Daca e departe, la fel, ai putea pati ceva.
3. Daca n-ai fost invitata stai acasa sa nu apari tu Hopa Mitica acolo, in plus.

Daca vrei exemple de ce ai putea pati: viol, rapire, trafic de carne vie, vinderea ca pe un obiect, vreunul cu sindromul Stockholm, etc... ( doar asa, de advertisment )

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru yoadeea):

Big like.

| yoadeea a răspuns (pentru yoadeea):

Oh, scuze! M-am incurcat putin. Sindromul Stockholm e la victima. Voiam sa spun sindromul Lima. Sorry!