| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

era mai demult un film la Acasa, pe care il puneau des de Craciun. un film vechi, despre o fata de la ofelinat, pe care doreste sa o adopte presedintele. cand proprietarii orfelinatului afla ca presedintele vrea sa o adopte, ei spun ca sunt parintii fetitei, asfel readucand-o la orfelinat, unde toata lumea isi batea joc de ea. pana la urma totul se termina cu bine, presedintele reusind sa o adopte. cine stie cum se numeste filmul? merci. Craciun Fericit si desigur, fundita.

1 răspuns:
| emag a răspuns:

Nu stiu filmul, in schimb Ho ho ho 2 e asemanator, cu o fetita care fuge de la orfelinat incercand sa gaseasca o familie, dar avea un bilet loto castigator si cand proprietara afla incearca sa o aduca inapoi ca sa ia marele premiu.
P.s e film romanesc, tot despre Craciun.