| LoredanaNicoleta a întrebat:

Am vazut acum mai multi ani un film animat. Mos Craciun pierduse un cadou care trebuia sa ajunga la o fetita care parca statea intr-un orfelinat. Caudoul il gasesc niste animalute mici, printre care si un soarece, daca nu ma insel, si pornesc intr-o calatorie sa-l inapoieze fetitei pentru ca si ea sa aiba parte de un Craciun fericit. Stie cineva despre ce film este vorba?

1 răspuns:
| AttilaDornIsPower a răspuns:

Pai asta este de pe minimax s-a uitat sora mea dar filmul nu era fain deloc era foarte plictisitor. nu-ti recomand sa-l vezi