| HermioneLove a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la Violetta.Cu cine ati vrea sa ramana Violetta? Cu Tomas sau Leon? De ce?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Am cautat pe tot www-ul, in 3 limbi, si nu am gasit raspunsul exact. Leon asta devine baiat bun, atat de bun incat il pune intr-un con de umbra pe Tomas pana la urma, si probabil ramane cu fata. Totusi o sa mai apara un personaj, o sa vezi, devine mai bun filmul. Nu ma uit la film, dar am citit cate ceva.

| betti a răspuns:

Violetta il iubeste pe Tomas si el pe ea, numai ca el nu e alaturi de ea si nu o crede, o crede pe Lucmina.
Leon in schimb e alaturi de ea, chiar si cind a aflat secretul din episodul de luni 6 mai 2013.
Sa vedem ce se va intimpla in continuare.Probabil pina la urma Violetta o sa fie cu Tomas.

| Zoey112 a răspuns:

Tomas
e mult mai dragut si se potriveste cu violetta

| MadalinaElly a răspuns:

Cu tomas... se potrivesc.

| lucik93 a răspuns:

Cu tomastongue

| Ancutza12 a răspuns:

Tomas

| ceadragutza a răspuns:

CU TOMAS!
!

| vanessavan a răspuns:

Eu ma uit la violetta e serialul meu preferat. eu as vrea sa ramana cu tomas fiindca este dragut, respectuos, si se potriveste cu violetta. fiindca sunt un cuplu potrivit, sunt amandoi putin timizi...si nu vreau sa ramana cu leon fiindca el este egoist, ca si ludmila, invidios si rau ...nu stiu sper ca te-am ajutat. :*

| roobyy24 a răspuns:

Cu Tomas

| khateryna a răspuns:

Cu Tomas, bineinteles...