| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa-mi recomandati cat mai multe seriale gen "The nine lives of Chloe king"? si sa fie si Alek in el...ma rog nu neaparat dar sa fie asemanator cu serialul de mai sus.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ca este un serial unde si Alek e in el puteti sa mi-l dati, Alek e din the nine lives of...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alek=Benjamin Stone

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Nu stiu cat de asemanatoare sunt cu filmul tau ca nu l-am vazut daaar iti recomand cu cel mai mare sentiment de placere "The Vampire Diaries"; "Gossip Girl"; "Teen Wolf"; "Supernatural" "True Blood" "Wispher Ghostthinking cam atat imi vine in minte[ nu sunt in ordinea calitatii.dar TVD este cel mai bunwinking] funda?

| gabrriela a răspuns:

Benjamin Stone- Alek a mai jucat si in serialul "10 Things I Hate About You" dar intr-un rol secundar si a jucat cam in 3 episoade.
Am urmarit episoadele din "The Nine Lives of Chloe King" si trebuie sa recunosc ca scenariul este forte orginal si cred ca ti-ar placea si The Lying Game ( este vorba despre 2 surori gemene care fac schimb de vieti - suna tipic dar serialul este bine realizat), The Vampire Diaries, The Secret Circle si Being Human (varianta US ).
Cel din urma cred ca seamana cel mai mult cu "The Nine Lives of Chloe King" avand in vedere ca este vorba despre un vampir, un varcolac si o fantoma care reusesc sa convietuiasca sub acelasi acoperis.

| anonim_4396 explică (pentru gabrriela):

Cum adica secundar? rol secundar

| gabrriela a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica a aparut de putine ori in serial, pentru ca nu era un personaj foarte important care sa apara in fiecare episod.