| gina09 a întrebat:

Buna stie cineva seriale gen "The Nine Lives of Chloe King" sau "The secret circle ", daca lea-ti vazut. daca nu ceva filme cu adolescenti cu puteri super naturale.Ati putea sa ma ajutati?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Clasicul Heroes.Desi nu e cu adolescenti, e cu oameni in toata firea.Hiro Nakamura rupe.Mi se pare unul din cele mai bune seriale din istorie.Ar mai fi Joan of Arcadia, desi subiectul atins e unul destul de sensibil si controversat, desi se incadreaza tot la limita supranaturalului.Te las sa descoperi ideea la cel de-al doilea, vizionandu-l.

| LastNight1324235436 a răspuns:

Deci...am vazut si The Nine Life Of CHloe King, e tare :X::X doar k nu e terminat si nu stiu daca mai apare continuare.The secret circle e genialwinking trebuie sa apara in curand un nou sezon :X abia astept.Mai poti incerca Teen Wolf.E cu un baiat care are puteri de varcolac

| LastNight1324235436 a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Ohh.da happy Daca nu le ai vazut deja te poti uita si la The Vampire Diaries, Ghost Whisperers, Supernatural, Blood Ties si True Blood

| gina09 explică (pentru LastNight1324235436):

Le'am vazut pe toate in afara de ghost whisperers despre ce e vorba?

| gina09 explică (pentru LastNight1324235436):

la filmul The Nine Life Of CHloe King eu am auzit ca s-a terminat nu mai e nici o continuaresadteen wolf la'm vazutsad

| LastNight1324235436 a răspuns (pentru gina09):

In Ghost Whisperers este vorba despre o femeie care poate sa vada fantome.E tarewinking

| Byanka21 a răspuns (pentru LastNight1324235436):

The Secret Circle si Nine lives of chloe king au fost anulate crying( am vazut pe site...Au zis ca nu este destula audienta.

| gina09 explică:

Hei,incercati serialul The Gates poate va place:*