| Mafi28 a întrebat:

Bună!

Știe cineva cum se numește acest film animat?
Când eram mai mica am văzut pe Minimax un desen. Era vorba despre o fetita a cărei mama era foarte bolnava și nu avea bani sa-i cumpere medicamente. Ea își dorea sa fie patinatoare și sa participe la un concurs dar avea patine vechi. A descoperit o zână/duh care i-a oferit patine noi și costum. A reușit și sa-i ducă mamei ei medicamente și sa concureze.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| telenovelistasiempre a răspuns:

Elefantul Benjamin și Prințesa Gheții se numește filmul. Ai filmul aici:
https://ok.ru/video/1993067662039

| Mafi28 explică (pentru telenovelistasiempre):

Mulțumesc mult mult!

2 răspunsuri:
| denisaromina25 a răspuns:

Eu țin minte ceva, dar era despre o balerină. scuze, nu te pot ajuta. dar, dacă îmi amintesc rrevin.