| minho a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt pasionati de seriale coreene.Acum ceva timp m-am uitat la un serial in care era vorba despre o reunire a unei clase de liceu cand acestia aveau deja varsta de 30 ani iar serialul derula in paralel cu ceea ce se intampla la reunire si viata lor din perioada de liceu.Si cum eu ma uit la mai multe seriale asteptand sa apara si celelalte episoade am uitat complet cum se numeste, abia acum mi-am amintit de acest serial. Daca stie careva cum se numeste va rog sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Stiu eu, stiu eu! laughing Sunt mai mult ca sigura ca la Reply 1997 te referi, in care joaca In Guk, Eunji si Hoya.

| minho explică (pentru xxdrgn):

Vai chiar asta e mersi mult:*nu credeam c-o sa stie cineva.

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Am vazut peste 10 seriale pana acum
dar nimic de genul enuntat de tine

| LupuMaria a răspuns:

Dream High?

| ClaudiaStieTotCeVrei a răspuns:

Ma uit la seriale coreene dar acesta nu stiu cum se numeste sad