| Art_Alex_1995 a întrebat:

am o problema, ma uitam acum 2 ani aproximativ, la niste videoclipuri motivationale pe youtobe,in care un barbat chelhappy explica in moduri interesante cum sa fii optimist,fericit, despre relatii etc. daca ma poate ajuta cineva cu numele canalului unde le pot viziona.
multumesc mult!

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Wayne Dyer? Incearca sa vezi daca este el.

Era motivational speaker persoana care ai vazut-o? cam greu doar din ce descrii tu pentru ca sunt foarte multi care vorbesc despre asta.

| Art_Alex_1995 explică (pentru WaterDrop):

Nu e el, din pacate..era mai tanarhappy nu stiu ce detalii sa mai dau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"The secret"?(documentarul motivational)

| Art_Alex_1995 explică:

Era motivational speaker, nu e the secret(l-am vazut)..era un tip slabut, chel, ce vorbea despre multe lucruri cum ar fi bani, pozitivism, gandire.etc avea un canal pe youtobe..nu-mi amintesc numele...